RN73H1ETTP3651F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3651F50
JLCPCB Part #
C4337894
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS