SG73S1ETTP1960F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1960F
JLCPCB Part #
C4001653
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS