RN73R2ATTD1783F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1783F100
JLCPCB Part #
C4277876
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS