RN73H1ETTP3611F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3611F50
JLCPCB Part #
C2515356
Description
-55℃~+155℃ 3.61kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS