SG73G1JTTD2202D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2202D
JLCPCB Part #
C6481053
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS