RN73H1ETTP3121F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3121F25
JLCPCB Part #
C2514656
Description
3.12kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS