RK73H1JTTD1400F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1400F
JLCPCB Part #
C317100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS