RN73H1ETTP3161F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3161F25
JLCPCB Part #
C2514648
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS