RN73H1ETTP2942C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2942C25
JLCPCB Part #
C2535191
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS