RN73H1ETTP2940C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2940C25
JLCPCB Part #
C2536387
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS