RN732ATTD1650A25
MFR.Part #
RN732ATTD1650A25
JLCPCB Part #
C4316141
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS