RK73H2ERTTD5601D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD5601D
JLCPCB Part #
C6649663
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS