SR73W3ATTE7R5J
MFR.Part #
SR73W3ATTE7R5J
JLCPCB Part #
C2601297
Description
-55℃~+150℃ 1W 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS