RN73H1ETTP2611F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2611F10
JLCPCB Part #
C2547014
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS