RN73H1ETTP2611C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2611C10
JLCPCB Part #
C2555045
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS