RN73H1JTTD2713D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2713D50
JLCPCB Part #
C3934941
Description
-55℃~+155℃ 100mW 271kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS