RK73H2ETTD1542F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1542F
JLCPCB Part #
C3987632
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS