RK73H3ATTE2100D
MFR.Part #
RK73H3ATTE2100D
JLCPCB Part #
C2583254
Description
-55℃~+155℃ 1W 210Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS