RN73H1ETTP2153B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2153B25
JLCPCB Part #
C2535052
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS