RN73R2BTTD3123D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD3123D100
JLCPCB Part #
C3935649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 312kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS