SG73G2ATTD2703D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2703D
JLCPCB Part #
C7359321
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS