RK73G2BTTD1201F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1201F
JLCPCB Part #
C6270196
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS