SG73S1ETTP2430D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2430D
JLCPCB Part #
C4122567
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS