RN73H1ETTP1840C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1840C25
JLCPCB Part #
C3966724
Description
184Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS