RK73H2ATTD22R1F
MFR.Part #
RK73H2ATTD22R1F
JLCPCB Part #
C830381
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS