RN73R2ATTD27R7D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD27R7D50
JLCPCB Part #
C2503455
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS