RN73H2BTTD3922F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3922F50
JLCPCB Part #
C2546861
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS