RN731JTTD66R5F100
MFR.Part #
RN731JTTD66R5F100
JLCPCB Part #
C4144335
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS