RN73H1ETTP1560F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1560F25
JLCPCB Part #
C4025313
Description
-55℃~+155℃ 156Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS