SG73P1EWTTP5112F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP5112F
JLCPCB Part #
C3980174
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS