RN732ATTD2052B10
MFR.Part #
RN732ATTD2052B10
JLCPCB Part #
C4190184
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS