SG73P2ERTTD2873D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2873D
JLCPCB Part #
C6221177
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS