HV732BRTTD1803D
MFR.Part #
HV732BRTTD1803D
JLCPCB Part #
C5738462
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS