RN73H1ETTP1521F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1521F10
JLCPCB Part #
C4201582
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS