RN731JTTD75R0D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD75R0D100
JLCPCB Part #
C3982259
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS