SR733ATTE7R50F
MFR.Part #
SR733ATTE7R50F
JLCPCB Part #
C2601745
Description
-55℃~+150℃ 1W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS