HV732ATTD4123F
MFR.Part #
HV732ATTD4123F
JLCPCB Part #
C4010456
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS