RN73H2BTTD19R1B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD19R1B50
JLCPCB Part #
C3936375
Description
19.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS