RN732BTTD9531B05
MFR.Part #
RN732BTTD9531B05
JLCPCB Part #
C3912743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS