RN732BTTD25R5F50
MFR.Part #
RN732BTTD25R5F50
JLCPCB Part #
C6277234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS