RN732BTTD4810F25
MFR.Part #
RN732BTTD4810F25
JLCPCB Part #
C4294010
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS