RN732BTTD4870F25
MFR.Part #
RN732BTTD4870F25
JLCPCB Part #
C3998440
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS