RK73G2ATTD4022C
MFR.Part #
RK73G2ATTD4022C
JLCPCB Part #
C7049565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS