RN732BTTD1911F100
MFR.Part #
RN732BTTD1911F100
JLCPCB Part #
C3942360
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS