RT1206BRB07649KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRB07649KL
JLCPCB Part #
C869773
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS