RN732BTTD4270A05
MFR.Part #
RN732BTTD4270A05
JLCPCB Part #
C4286951
Description
-55℃~+155℃ 125mW 427Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS