RK73H1HTTC6650D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6650D
JLCPCB Part #
C5851578
Description
-55℃~+155℃ 50mW 665Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS