SR732ATTD7R87F
MFR.Part #
SR732ATTD7R87F
JLCPCB Part #
C2599689
Description
-55℃~+150℃ 333mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS