RK73G1ETTP5232C
MFR.Part #
RK73G1ETTP5232C
JLCPCB Part #
C2580577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS