RN73H2ATTD8062B05
MFR.Part #
RN73H2ATTD8062B05
JLCPCB Part #
C4052954
Description
125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS